• Obóz Szczepu "Dęby" 16-29.07.2018
    WARUNKI UCZESTNICTWA w obozie organizowanym przez Szczep Harcerski "Dęby"  Nazwa formy wypoczynku &...
  • Festiwal Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej "Biało-Czerwone Nuty"3
    W sobotę, 17 marca, odbył się kolejny Festiwal Piosenki, który w tym roku minął pod nazwą „Biało – czerwone nuty”. Przybyłe jednostki miały okazję świętować urodziny naszej 100 – letniej Polski (w ...
»najnowsze wpisy
Festiwal Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej "Biało-Czerwone Nuty"3
Data wpisu: 19-03-2018 | Dział:
Festiwal Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej W sobotę, 17 marca, odbył się kolejny Festiwal Piosenki, który w tym roku minął pod nazwą „Biało – czerwone nuty”. Przybyłe jednostki miały okazję świętować urodziny naszej 100 – letniej Polski (w którą wcieliła się phm. Monika Olszewska). W prezencie przygotowali dla Niej występy składające się z dwóch utworów o charakterze patriotycznym oraz harcerskim. Początek świętowania należał do gromad zuchowych, których w tym roku było aż 6! Następnie nasze zuchy udały się na dalsze obchodzenie urodzin w formie różnych gier i zabaw przygotowanych przez zuchmistrzynie pwd. Olę Taraban i phm. Ewa Żurman.
Drużyny Dęby na Hufcowym Turnieju Gry w Palanta 1.10.2016
Data wpisu: 07-10-2016 | Dział:
Drużyny Dęby na Hufcowym Turnieju Gry w Palanta 1.10.2016 W sobotę, 1 października, odbył się XXII Turniej Gry w Palanta. O godzinie 9:00 pierwszy mecz miała rozgrywać 29 ŚDH Dęby z Mrówkojadami, jednak cała młodsza drużyna zebrała się wcześniej, aby poćwiczyć odbijanie piłeczki i nabrać sportowego ducha. Gdy wszyscy poznali zasady gry w palanta, zmotywowani i pełni sił harcerze na boisku dzielnie walczyli o każdy punkt, tym samym wygrywając rozgrywkę. Po tym meczu młodsze Dęby miały chwilową przerwę od grania w turnieju, jednak zaraz wracali na boisko, by zagrać z Czterolistną Koniczyną. Harcerzom poszło świetnie - również ten mecz okazał się dla nas zwycięskim.
Rajd Rowerowy
Data wpisu: 29-09-2016 | Dział:
Rajd Rowerowy „ŚWIDNICA KOŁEM SIĘ TOCZY” - Rajd rowerowy to przedsięwzięcie, którego głównym celem było spopularyzowanie walorów turystyczno-krajoznawczych naszego miasta oraz rozpoczęcie zdobywania odznak krajoznawczych. 24 września na trzy rajdowe trasy wyruszyły zuchy, harcerze, harcerze starsi i wędrownicy z 9 gromad i drużyn oraz kadra instruktorska – w sumie blisko 200 osób (10 ŚGZ, 23 ŚGZ, 29 ŚGZ, 29 ŚDH,

29 Świdnicka Gromada Zuchowa "Leśni Tropiciele"

29 Świdnicka Drużyna Harcerska "Dęby" 
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Starszoharcerska "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

29 Świdnicka Drużyna Wędrownicza "Dęby"
im. Andrzeja Małkowskiego

Krąg Instruktorski "Dęby"

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Dolnośląska
Hufiec im. Szarych Szeregów w Świdnicy
ul. Lelewela 18, 58-100 Świdnica 
tel./fax: +48 748520179
e-mail: swidnica@zhp.pl
www.swidnica.zhp.pl


Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.